NAPRAWA TURBOSPRĘŻARKI I REGENERACJA TURBINY JOHNE DEERE

SERWIS TURBOSPRĘŻAREK DLA TURBIN JOHNE DEERE MIEŚCI SIE W WARSZAWIE W WOJ.MAZOWIECKIM. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W DZIEDZINIE NAPRAW TURBOSPRĘŻAREK DO MASZYN ROLNICZYCH TAKICH JAK TRAKTORY, KOMBAJNY I CIĄGNIKI ROLNICZE WSZELKIEGO TYPU. ZAPEWNIAMY SZYBKI SERWI, BEZPŁATNĄ WYCENE I GWARANCJE NA NAPRAWĘ TURBIN DO CIĄGNIKÓW JOHN DEERE. FIRMA JOHN DEERE POWSTAŁA W AMERYCE W 1837 ROKU. ZAŁOZONA PRZEZ KOWALA  GRAND DETOUR FUNKCJONUJE DO DNIA DZISIEJSZEGO POD TĄ SAMĄ NAZWĄ GENERUJĄC ROCZNY PRZYCHÓW W WYSOKOŚCI 40 MILIARDÓW DOLARÓW ROCZNIE. JESLI INTERESUJE CIĘ WIECEJ INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z REGENERACJA TURBOSPRĘŻARKI TO ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Wyszukaj turbosprężarkę po typie, numerach OEM lub CHRA, marce samochodu lub typie silnika

Czynności naprawcze - regeneracja turbiny
Weryfikacja turbosprężarki

Proces regeneracji turbosprężarki w ScrollProducts rozpoczyna się od dokładnej weryfikacji dostarczonej turbosprężarki. Następnie dokonywana jest wycena wstępna naprawy o której informujemy telefonicznie.

Wymiana części nominalnych

Kolejny etap to dokładne mycie (piaskowanie) i czyszczenie wszystkich elementów turbiny, które spełniają normy
nominalne zalecane przez producenta turbosprężarki zgodnie z katalogiem wzorów. Wymienione zostają wszystkie elementy z zestawu naprawczego i części turbo, które nie spełniają norm na nowe.

Wyważenie kół kompresji

Następnym etapem w regeneracji turbo jest wyważenie kół kompresji z dokładnością do 0,5g przy prędkości 2000rpm.
Głowica turbosprężarki (Turbo CHRA) zostaje złożona w jedną całość, kiedy elementy wirujące zostaną doważone przy
prędkości ok.150000 rpm. z dokładnością ok.0.25 mg
sprawdzona zostaje szczelność głowicy turbiny nawet do 7 barów tłoczonego oleju.

Montaż turbosprężarki

Zregenerowana turbosprężarka zostaje zmontowana w całość i poddana ostatniemu testowi wydajności i ewentualnej kalibracji układu VNT (zmienna geometria). Korzystamy z profesjonalnych maszyn (SP DynoBench) DYNAMIC/VSR Balancing.