Naprawa turbosprężarek i regeneracja turbin Andoria

Poszukujesz serwisu, który zajmie się wymianą turbosprężarki do silnika Andoria? Nasza firma się tym zajmie. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu regeneracji turbin w Warszawie. W naszym warsztacie pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu masz pewność, że twój samochód trafia w ręce fachowców. Ponadto, przed rozpoczęciem prac, wykonujemy wycenę prac oraz poszczególnych elementów, które ulegną naprawie, bądź wymianie, dzięki czemu nie będzie żadnych ukrytych kosztów. W momencie gdy okaże się, że możliwa jest regeneracja turbiny, zrobimy to, ponieważ ta opcja jest dużo bardziej opłacalna, niż wymiana na nowy element. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju usługami z zakresu regeneracji turbin, dlatego żadna awaria nas nie zaskoczy. Dzięki współpracy z naszym serwisem turbosprężarek w Warszawie, będziesz miał całkowitą pewność, że wszystko jest wykonane solidnie. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą wyczerpująco na pytania, jednocześnie rozwiewając wszelkie niejasności.

Wyszukaj turbosprężarkę po typie, numerach OEM lub CHRA, marce samochodu lub typie silnika

Czynności naprawcze - regeneracja turbiny
Weryfikacja turbosprężarki

Proces regeneracji turbosprężarki w ScrollProducts rozpoczyna się od dokładnej weryfikacji dostarczonej turbosprężarki. Następnie dokonywana jest wycena wstępna naprawy o której informujemy telefonicznie.

Wymiana części nominalnych

Kolejny etap to dokładne mycie (piaskowanie) i czyszczenie wszystkich elementów turbiny, które spełniają normy
nominalne zalecane przez producenta turbosprężarki zgodnie z katalogiem wzorów. Wymienione zostają wszystkie elementy z zestawu naprawczego i części turbo, które nie spełniają norm na nowe.

Wyważenie kół kompresji

Następnym etapem w regeneracji turbo jest wyważenie kół kompresji z dokładnością do 0,5g przy prędkości 2000rpm.
Głowica turbosprężarki (Turbo CHRA) zostaje złożona w jedną całość, kiedy elementy wirujące zostaną doważone przy
prędkości ok.150000 rpm. z dokładnością ok.0.25 mg
sprawdzona zostaje szczelność głowicy turbiny nawet do 7 barów tłoczonego oleju.

Montaż turbosprężarki

Zregenerowana turbosprężarka zostaje zmontowana w całość i poddana ostatniemu testowi wydajności i ewentualnej kalibracji układu VNT (zmienna geometria). Korzystamy z profesjonalnych maszyn (SP DynoBench) DYNAMIC/VSR Balancing.