Belarus

Twój traktor wymaga naprawy turbosprężarki? Nasz serwis znajdujący się w Warszawie, bardzo szybko upora się z tego typu problemem. Pojazdy marki Belarus nie są nam obce, dlatego masz pewność, że wszystko zostanie zrobione jak należy. Zanim jednak zdecydujesz się na naprawę w naszym warsztacie, otrzymasz wycenę, dzięki czemu nie musisz martwić się o dodatkowe koszty naprawy, ponieważ podana na początku cena nie zmieni się. Jeżeli kwota jest według ciebie za wysoka, możesz zabrać swój pojazd, bez ponoszenia kosztów związanych z wyceną.

Pamiętaj, że bardzo często regeneracja turbosprężarki jest tańsza, niż jej całkowita wymiana, dlatego też nasi specjaliści poinformują Cię jeżeli będzie taka możliwość. Dokładamy bowiem wszelkich starań aby maksymalnie zminimalizować koszty naprawy turbosprężarki. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie się, pozwoliło nam na zbudowanie renomy. Zaufało nam wiele osób, dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.

Wyszukaj turbosprężarkę po typie, numerach OEM lub CHRA, marce samochodu lub typie silnika

Czynności naprawcze - regeneracja turbiny
Weryfikacja turbosprężarki

Proces regeneracji turbosprężarki w ScrollProducts rozpoczyna się od dokładnej weryfikacji dostarczonej turbosprężarki. Następnie dokonywana jest wycena wstępna naprawy o której informujemy telefonicznie.

Wymiana części nominalnych

Kolejny etap to dokładne mycie (piaskowanie) i czyszczenie wszystkich elementów turbiny, które spełniają normy
nominalne zalecane przez producenta turbosprężarki zgodnie z katalogiem wzorów. Wymienione zostają wszystkie elementy z zestawu naprawczego i części turbo, które nie spełniają norm na nowe.

Wyważenie kół kompresji

Następnym etapem w regeneracji turbo jest wyważenie kół kompresji z dokładnością do 0,5g przy prędkości 2000rpm.
Głowica turbosprężarki (Turbo CHRA) zostaje złożona w jedną całość, kiedy elementy wirujące zostaną doważone przy
prędkości ok.150000 rpm. z dokładnością ok.0.25 mg
sprawdzona zostaje szczelność głowicy turbiny nawet do 7 barów tłoczonego oleju.

Montaż turbosprężarki

Zregenerowana turbosprężarka zostaje zmontowana w całość i poddana ostatniemu testowi wydajności i ewentualnej kalibracji układu VNT (zmienna geometria). Korzystamy z profesjonalnych maszyn (SP DynoBench) DYNAMIC/VSR Balancing.