REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK I TURBIN PEUGEOT

Poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmie się naprawą turbosprężarki w Twoim samochodzie? Dobrze trafiłeś. Nasz serwis tworzą pracownicy, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Samochody marki peugeot nie są nam obce, dzięki czemu wiemy jak zminimalizować koszty związane z regeneracją, bądź naprawą turbiny.

Zanim zabierzemy się do pracy, dostaniesz wycenę prac, przez co unikniesz ukrytych kosztów i zdecydujesz czy cena Ci odpowiada. W celu ustalenia szczegółów współpracy, zapraszamy do naszego serwisu turbosprężarek w Warszawie. Gwarantujemy fachową obsługę oraz jak najszybszą naprawę.

Wyszukaj turbosprężarkę po typie, numerach OEM lub CHRA, marce samochodu lub typie silnika

Czynności naprawcze - regeneracja turbiny
Weryfikacja turbosprężarki

Proces regeneracji turbosprężarki w ScrollProducts rozpoczyna się od dokładnej weryfikacji dostarczonej turbosprężarki. Następnie dokonywana jest wycena wstępna naprawy o której informujemy telefonicznie.

Wymiana części nominalnych

Kolejny etap to dokładne mycie (piaskowanie) i czyszczenie wszystkich elementów turbiny, które spełniają normy
nominalne zalecane przez producenta turbosprężarki zgodnie z katalogiem wzorów. Wymienione zostają wszystkie elementy z zestawu naprawczego i części turbo, które nie spełniają norm na nowe.

Wyważenie kół kompresji

Następnym etapem w regeneracji turbo jest wyważenie kół kompresji z dokładnością do 0,5g przy prędkości 2000rpm.
Głowica turbosprężarki (Turbo CHRA) zostaje złożona w jedną całość, kiedy elementy wirujące zostaną doważone przy
prędkości ok.150000 rpm. z dokładnością ok.0.25 mg
sprawdzona zostaje szczelność głowicy turbiny nawet do 7 barów tłoczonego oleju.

Montaż turbosprężarki

Zregenerowana turbosprężarka zostaje zmontowana w całość i poddana ostatniemu testowi wydajności i ewentualnej kalibracji układu VNT (zmienna geometria). Korzystamy z profesjonalnych maszyn (SP DynoBench) DYNAMIC/VSR Balancing.