NAPRAWA TURBOSPRĘŻARKI I REGENERACJA TURBINY NEW HOLLAND

Sprzęt rolniczy produkowany pod marką New Holland jest sprzedawany na całym świecie, również w Polsce. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1895 roku przez Abe Zimmermana pod nazwą New Holland Machine Company. We wrześniu 2018 roku New Holland świętował 20 rocznicę działalności na polskim rynku. Najbardziej popularne modele to Ciągnik New Holland TS135A, T7.270, TL90A i Kombajn New Holland CX880. Jeśli jesteś posiadaczem tej wspaniałej maszyny i masz problem z turbiną to nasz serwis turbosprężarek chętnie pomoże Ci w regeneracji lub naprawie turbiny.

Wyszukaj turbosprężarkę po typie, numerach OEM lub CHRA, marce samochodu lub typie silnika

Czynności naprawcze - regeneracja turbiny
Weryfikacja turbosprężarki

Proces regeneracji turbosprężarki w ScrollProducts rozpoczyna się od dokładnej weryfikacji dostarczonej turbosprężarki. Następnie dokonywana jest wycena wstępna naprawy o której informujemy telefonicznie.

Wymiana części nominalnych

Kolejny etap to dokładne mycie (piaskowanie) i czyszczenie wszystkich elementów turbiny, które spełniają normy
nominalne zalecane przez producenta turbosprężarki zgodnie z katalogiem wzorów. Wymienione zostają wszystkie elementy z zestawu naprawczego i części turbo, które nie spełniają norm na nowe.

Wyważenie kół kompresji

Następnym etapem w regeneracji turbo jest wyważenie kół kompresji z dokładnością do 0,5g przy prędkości 2000rpm.
Głowica turbosprężarki (Turbo CHRA) zostaje złożona w jedną całość, kiedy elementy wirujące zostaną doważone przy
prędkości ok.150000 rpm. z dokładnością ok.0.25 mg
sprawdzona zostaje szczelność głowicy turbiny nawet do 7 barów tłoczonego oleju.

Montaż turbosprężarki

Zregenerowana turbosprężarka zostaje zmontowana w całość i poddana ostatniemu testowi wydajności i ewentualnej kalibracji układu VNT (zmienna geometria). Korzystamy z profesjonalnych maszyn (SP DynoBench) DYNAMIC/VSR Balancing.