Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek Mercedes

Mercedes to marka, która wielu osobom kojarzy się z niezwykłą jakością oraz luksusem. Jednocześnie nawet w najlepszych samochodach zdarzają się awarie. Dlatego, jeżeli zauważyłeś problemy z turbosprężarką w swoim aucie, to koniecznie odwiedź nas serwis. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w pracy z turbosprężarkami. To sprawia, że oferujemy usługi najwyższej jakości.

Ile kosztuje regeneracja turbin?

Cena naprawy turbosprężarek jest za każdym razem ustalana indywidualnie — zanim rozpoczniemy pracę, otrzymujesz wycenę i dopiero gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, rozpoczynamy działania. Jednocześnie nie musisz obawiać się o koszty — naprawa turbosprężarek i tak jest znacznie tańsza niż ich wymiana.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że zajmiemy się nie tylko regeneracją turbosprężarek, ale również zadbamy o elementy związane z awarią. Dzięki czemu naprawa będzie bardziej efektywna.

Wyszukaj turbosprężarkę po typie, numerach OEM lub CHRA, marce samochodu lub typie silnika

Czynności naprawcze - regeneracja turbiny
Weryfikacja turbosprężarki

Proces regeneracji turbosprężarki w ScrollProducts rozpoczyna się od dokładnej weryfikacji dostarczonej turbosprężarki. Następnie dokonywana jest wycena wstępna naprawy o której informujemy telefonicznie.

Wymiana części nominalnych

Kolejny etap to dokładne mycie (piaskowanie) i czyszczenie wszystkich elementów turbiny, które spełniają normy
nominalne zalecane przez producenta turbosprężarki zgodnie z katalogiem wzorów. Wymienione zostają wszystkie elementy z zestawu naprawczego i części turbo, które nie spełniają norm na nowe.

Wyważenie kół kompresji

Następnym etapem w regeneracji turbo jest wyważenie kół kompresji z dokładnością do 0,5g przy prędkości 2000rpm.
Głowica turbosprężarki (Turbo CHRA) zostaje złożona w jedną całość, kiedy elementy wirujące zostaną doważone przy
prędkości ok.150000 rpm. z dokładnością ok.0.25 mg
sprawdzona zostaje szczelność głowicy turbiny nawet do 7 barów tłoczonego oleju.

Montaż turbosprężarki

Zregenerowana turbosprężarka zostaje zmontowana w całość i poddana ostatniemu testowi wydajności i ewentualnej kalibracji układu VNT (zmienna geometria). Korzystamy z profesjonalnych maszyn (SP DynoBench) DYNAMIC/VSR Balancing.