Turbosprężarki hybrydowe

Ewolucja

Naszą wizją od początku było dostarczanie klientom produktów do standardowych rozwiązań OEM tak wydajnych i atrakcyjnych cenowo jak tylko to możliwe. Po latach badań, rozwoju i testowania, udało nam się wprowadzić turbosprężarki, które zapewniają równowagę pomiędzy wydajnością i niezawodnością – wszystko przy zachowaniu możliwości produkcyjnych. Założyciel firmy Scroll Produts ugruntował swoje doświadczenie w Stanach Zjednoczonych podczas współpracy z jedną z największych i najbardziej szanowanych firm tuningowych na rynku. Szczególnie jesteśmy dumni z produkcji różnych wariantów turbosprężarek Hybrydowych Garrett serii T, Mitsubishi MHI TD-Series i Borg Warner K-Series.

Standardy jakości

Zdajemy sobie sprawę, że dla większości naszych klientów w hybrydach turbin najważniejsza jest wydajność. Staramy się zawsze opierać na trzech celach: wydajności, niezawodności i jakości. Zdecydowana większość hybryd turbosprężarek ma zmodyfikowane parametry wydajności, w tym większe łożyska wzdłużne, łożyska aluminiowe, i lukę na pierścieniach. Wysokiej jakości komponenty i niezawodność to podstawa naszych turbin. Ustanawiamy standardy które muszą być spełnione, żeby hybrydy mogły opuścić nasz warsztat. Na prośbę klientów jesteśmy w stanie dostarczyć różne warianty rozwiązań, oraz omówić dostępne opcje i możliwości cenowe hybryd turbosprężarek.

Rezultat

Dzięki rozwiązaniom „Upgrade” w systemie „Plug & Play” jesteśmy liderem znanym w Europie i USA. Montaż potężniejszych, przerobionych turbosprężarek nie wymaga dodatkowych prac i kosztów związanych z reinstalacją.

Hybryda łączy w sobie szybką „odpowiedź” w czasie pracy silnika na niskich obrotach z dodatkowymi możliwościami przepływu powietrza i stopnia sprężania potrzebnego przy pracy na zwiększonej mocy silnika na wysokich obrotach.

Większość silników z turbodoładowaniem dobrze reaguje na wzrost ciśnienia doładowania. Niestety, zwiększając ciśnienie doładowania elektronicznie (chip tuning) zwiększamy również wewnętrzne obciążenia w turbosprężarce. Dlatego nie możemy zapomnieć o podniesieniu wydajności turbosprężarki. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania, które pozwolą zwiększyć masę i ciśnienie przepływającego powietrza nawet do 30% co pozwala na długą i bezpieczną eksploatację naszych hybryd. Dla więszosci producentów aut na świecie: BMW ,Volkswagen ,Mitsubishi, Volvo, Mercedes, Saab, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Opel, Jaguar, Honda, Jeep, Subaru, Audi, Nissan, Mazda, Land Rover, Seat, Toyota, Citroen …